Grand Studio Vue Mer
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kinderbox Kiderclub Kinderspeelruimte Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Grand Studio Vue Mer Sainte-Luce ligt in het strandgebied, binnen 2 km afstand van Ecomusée de Martinique en binnen 25 minuten wandelafstand van de Anse Figuier. Het appartement van 28 m² beschikt over Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Dit 1-badkamer appartement is op een locatie aan het strand in Sainte-Luce, in de buurt van D7 gelegen. Er is een privé strand strand op een paar meter afstand van deze 1-slaapkameraccommodatie. Grand Studio Vue Mer ligt ook binnen 500 meter verwijderd van Gros Raisins en binnen 3 km afstand van Forêt départementale-domaniale de Montravail.
Dit appartement heeft een een terras en een woonkamer en uitzicht op de zee.
Geniet van het gemak van een complete keuken in deze accommodatie, zodat gasten hun eigen zelfgemaakte maaltijden kunnen bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Gros Raisins588 km
- Plage de Sainte Luce1909 km
- Catholic Church of Sainte-Luce1010 km
- Gros Raisin Beach93 km
- Ecomusée de Martinique2100 km
- Anse Corps de Garde1443 km
- Sentier sportive Ste Luce552 km
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven24 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Privéstrand
- Rookdetectors
Horeca
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Vermaak
- Zonneterras
- Tuin
Diensten
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderbox
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Grand Studio Vue Mer.
Gasten van Grand Studio Vue Mer kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Ecomusée de Martinique, op 25 minuten wandelafstand hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Forêt départementale-domaniale de Montravail (3 km) en de Anse Figuier (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf dit strand Grand Studio Vue Mer in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van dit strand Grand Studio Vue Mer naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Grand Studio Vue Mer over parkeergelegenheid?
Grand Studio Vue Mer heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 28 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten.